B Genius - Ti ku jeAsgje nga un s’meritove ti
nuk me fale pak dashuri
shum besova ne ata sy
e tash je pa mua e un jam pa ty
Eja te lutem veq ni her
do te takohemi dhe ne vere
ishin fjalet qe mi the
veq premtime per ni jet te re

Ref:
E tash ti ku je
kujt i flet per dashuri
nuk dua veten te genjej
ti me fale veq tradhti
un te fala qdo gabim
veq te jemi si dikur
por nuk mjaftoj te jemi bashk
e tash mes nesh u be nje mur

Edhe pa ty jeta vazhdon
Me sdo te vuaj per gjithmon
tani nuk dua lutje
vazhdoj me tutje
ketu gjitjhqka mbaro

Gabimet tua smund ti duroj
jeten pa ty dua ta jetoj
harroi gjitha me mua
se me nuk te dua
dhe me tjerin tash provo

Ref.
E tash ti ku je
kujt flet per dashuri
nuk dua veten te genjej
ti me fale veq tradhti
un te fala qdo gabim
veq te jemi si dikur
por nuk mjaftoj te jemi bashk
e tash mes nesh u be ni mur

Komentet

Një koment tek teksti i këngës: “Ti ku je”
  1. Nati...Blerooo says:

    kenga osht shum e mir ska komente

Komento

Mendimi juaj për këtë këngë dhe tekstin e saj.