Blero - Kam mall(Feat. Kaos)

Vdes cdo dit nga nga pak un
pse te humba i denuar
zot te lutem ke mshir
ke mshir mbi mua
kthe nje rreze tek ti fortuna
sa i vrazhd mbi mua
me fal qe tradhtuar
sa shum qe jam penduar
Ref.
oho ne endrra te therras qdo nat
kam mall ohoooooo
ne endrra te therras qdo nat
kam mall

Pse e humba vetveten
me mashtroi ma prishi jeten
per nje qast u hutova
e di qe shum gabova
oho gjej forcen tlutem me zgjat doren
mes neve kem lidhje bashk ne dy
un mbeta me ty ti mbete me mu
me fustan te bardh prap te kam endrruar

Ref.
Oho ne endrra te therras qdo nat
kam mall ohoooooo
ne endrra te therras qdo nat
kam mall

Kjo eshte per ty qe skom pa kurr aha
ndoshta njejt si ti nuk kam me pa kurr aha
mdoket qe tnjoh se qdo nat ne endrra tshoh shpesh
lypi me gjet ftyren tane tjeter kun

Garant ni femer si ti duhet me egzistu
qfare pe du asi qe pershtatet komplet me mu
qfare i shoh me ty nuk krahasohen nuk jan tbukura me mu ato zbukurohen

Qato me gjet si ti garant eshte shum vshtir
se je edhe e meqme edhe dokesh mir
edhe me ty mrrihet
nuk mendoj non stop per qka mendoj nen stop sta nin kush qka thot

Pos meje as un skam nevoj te ti mu shit
skom gjet ty se tjetra jam tu zon sa jam tu prit
amo nese tgjej kurr nuk kam met lon me ik
per femren e ondrrave njeri perfekt

Ref.
Oho ne endrra te therras qdo nat
kam mall ohoooooo
ne endrra te therras qdo nat
kam mall

Komento

Mendimi juaj për këtë këngë dhe tekstin e saj.