Ermal Fejzullahu - Më falE di, perfekt nuk isha
dashuri te madhe kisha
te qmova ma shum se veten
si ta kaloj jeten

Dashuria ka gabime
te kam lendu e vetmja ime
tasht po te kerkoj falje
nuk ka me rrugdalje

Sikur edhe 5 minuta
ti jetoj ne ket jet
me ty dua ta qoj
se nuk jetohet vet

Ref.
me fal per imtesira
me fal per xhelozi
me fal se pa ty smundem
pa ty jeta ska kuptim

E di tani ku shkove
plag te shumta me shkaktove
por fajin un vet e pata
nuk shkojn net e gjata

Komento

Mendimi juaj për këtë këngë dhe tekstin e saj.